Kursy nurkowania technicznego

Nurkowanie techniczne są ścieżką ciągłego doskonalenia i poszukiwania optymalnych narzędzi do realizacji coraz większych i trudniejszych wyzwań nurkowych.

Niezależnie od tego, czy chcesz postawić pierwsze kroki w nurkowaniach dekompresyjnych, czy też pragniesz nauczyć się nurkowania na mieszaninach helowych, pomożemy Ci opanować wszystkie umiejętności potrzebne do bezpiecznego nurkowania na duże głębokości przy użyciu różnych gazów.


Gas Blender
Kurs gas blenderski dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się sporządzania odpowiednich mieszanin gazowych. Ułatwia znalezienie pracy w bazie nurkowej w dowolnym miejscu na świecie. Nie wymaga uprawnień nurkowych!

Advanced Wreck Diver
Zaawansowany kurs nurkowania wrakowego, który umożliwia bezpieczne planowanie i wykonywanie penetracji wnętrza wraku, przy użyciu technik linowych i procedur odpowiednich do specyficznych warunków.

Advanced Ice Diver
Zaawansowany kurs podlodowy, który umożliwia nurkowanie pod lodem przy użyciu technik zaczerpniętych z nurkowania jaskiniowego.

Advanced Side Mount Diver

Zaawansowany kurs nurkowania w konfiguracji bocznej dający umiejętność obsługi wielu butli, tzw. konfiguracji mutlistage. Szkolenie to stanowi warunek wstępny przystąpienia do kursów technicznych w konfiguracji side mount.


Advanced Nitrox Diver

Kurs nurkowania technicznego umożliwiający planowanie i wykonywanie nurkowań dekompresyjnych do głębokości 50 metrów i z użyciem gazu dekompresyjnego do 100% tlenu.


Extended Range Diver
Kurs nurkowania technicznego, umożliwiający planowanie i wykonywanie nurkowań dekompresyjnych do maksymalnej głębokości 55 metrów i z użyciem dowolnej ilości gazów dekompresyjnych do 100% zawartości tlenu.

Trimix Diver
Kurs nurkowania na mieszankach helowych, do głębokości 65 metrów, umożliwiający bezpieczne zaplanowanie i wykonanie nurkowania na trimixie o zawartości tlenu większej niż 17%, z użyciem dowolnej ilości gazów dekompresyjnych.

Full Trimix Diver
Kurs nurkowania na mieszankach helowych, bez ograniczeń głębokości, umożliwiający bezpieczne zaplanowanie i wykonanie nurkowania na trimixie, z użyciem dowolnej ilości gazów dekompresyjnych i podróżnych.