Kursy nurkowania rekreacyjnego

Postanowiłeś już rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem. Być może planujesz już swój kurs Open Water Diver, a być może masz za sobą podstawowe szkolenie i szukasz teraz sposobów by podnosić swoje uprawnienia, zwiększając tym samym bezpieczeństwo, jak i otwierając przed sobą nowe możliwości!

Zapraszamy do wzięcia udziału w kompleksowych i doskonale dopasowanych szkoleniach nurkowych, które umożliwią ci spełnianie marzeń. Pokażemy ci fascynujące nocne życie, nauczymy posługiwać kompasem, podzielimy się naszym doświadczeniem w nurkowaniu na wrakach i pokażemy jak posługiwać się rozmaitymi konfiguracjami sprzętowymi.

Sprawdź naszą ofertę i zaprojektuj swoją drogę nurkową!


Open Water Diver
Kurs nurkowania dla początkujących, uczący podstaw teoretycznych i praktycznych, pozwalających na bezpieczne planowanie i wykonywanie nurkowań partnerskich do głębokości 20 metrów.

Night Diver

Kurs nurkowania w nocy i w warunkach ograniczonej widoczności, kładący nacisk na procedury stosowane w specyficznych warunkach i alternatywne metody porozumiewania się pod wodą.


Navigation Diver
Kurs nawigacji podwodnej, umożliwiający planowanie i poruszanie się po trasie nurkowania przy użyciu nawigacji naturalnej oraz kompasu.

Nitrox Diver
Kurs nurkowania z wykorzystaniem wzbogaconych mieszanek oddechowych do 40% tlenu.

Advanced Open Water Diver
Stopień płetwonurka zaawansowanego nadawany po ukończeniu szkoleń w zakresie trzech specjalizacji – Night Diver, Navigation Diver oraz Nitrox Diver.

Rescue Diver
Kurs ratownictwa nurkowego, obejmujący wiele zaawansowanych i przydatnych technik ratowniczych i autoratowniczych.

Dry Suit Diver
Kurs nurkowania w suchym skafandrze, który pozwala na cieszenie się urokami podwodnego świata przez cały sezon, niezależnie od temperatury. Pozwala tez na opanowanie wyważania się za pomocą skafandra i używania go jako alternatywnego kompensatora pływalności.

Twinset Diver
Kurs nurkowania z użyciem zestawu dwubutlowego, popularnie zwanego twinsetem. Celem szkolenia jest nauczenie kursanta efektywnego korzystania z posiadanego sprzętu i rozumienia zasad, jakimi rządzi się dobrze dobrana i bezpieczna konfiguracja.

Side Mount Diver
Kurs nurkowania w konfiguracji bocznej, obejmujący procedury awaryjne, ratownicze i metody uzyskiwania idealnego trymu odpowiednie dla side mountu.

Ice Diver
Kurs umożliwiający bezpieczne planowanie i wykonywanie nurkowań podlodowych przy stosowaniu specjalistycznych narzędzi i procedur bezpieczeństwa.

Wreck Diver
Kurs nurkowania na wrakach, uwzględniający stosowanie specjalistycznych narzędzi, a także technik i procedur dopasowanych do specyficznych warunków panujących na wrakach.

Full Face Mask Diver
Kurs nurkowania z wykorzystaniem maskek pełnotwarzowych – coraz popularniejszego sprzętu umożliwiającego zastosowanie podwodnej komunikacji !

DPV Diver
Kurs nurkowania z wykorzystywaniem skuterów podwodnych, które w ostatnich latach stały się ulubieńcami nurków.

Deep Diver

Kurs głębokiego nurkowania obejmujący naukę planowania i wykonywania bezdekompresyjnych nurkowań partnerskich do maksymalnej głębokości 40 metrów.


Master Diver
Kurs, który jest najwyższym stopniem nurkowego wtajemniczenia na ścieżce rekreacyjnej i jednocześnie otwiera drzwi do świata nurkowań technicznych, umożliwiając planowanie i wykonywanie nurkowań z ograniczoną dekompresją powietrzną do maksymalnej głębokości 50 metrów.

Divemaster
Pierwszy krok na ścieżce zawodowej. Kurs Divemastera uczy prowadzenia grup złożonych z certyfikowanych nurków pod woda i asystowania przy kursach, uprawnia także do nurkowania na głębokość 50 metrów.