Kursy nurkowania jaskiniowego

Nurkowanie w jaskiniach jest oczkiem w głowie i pasją Sebastiana od kilkunastu lat. W trakcie szkoleń dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobywanym zarówno w jaskiniach turystycznych, jak i w tych które sam odkrywał.

Na naszych szkoleniach jaskiniowych poznasz zarówno podstawowy nurkowania pod stropem, jak i rozwiniesz swoje umiejętności – jako nieliczni oferujemy możliwość wzięcia udziału w najtrudniejszym kursie nurkowania jaskiniowego – Expedition Cave, na którym dowiesz się jak planować eksploracje, jak szukać nowych jaskiń, jak je bezpiecznie poznawać, a także – kartować.


Cave Diver

Kurs nurkowania jaskiniowego, który umożliwia bezpieczne nurkowanie turystyczne w jaskiniach ze stałym oporęczowaniem do odległości 200 metrów od wyjścia.


Full Cave Diver

Kurs nurkowania jaskiniowego, który umożliwia bezpieczne nurkowanie w jaskiniach bez stałego oporęczowania, obejmujący zaawansowane techniki nawigacyjne i ratownicze.


Expedition Cave Diver
Kurs nurkowania jaskiniowego dla najbardziej wymagających i doświadczonych nurków, obejmujący nurkowanie eksploracyjne, techniki pokonywania suchych partii i wykorzystywanie zaawansowanego sprzętu, takich jak obiegi zamknięte, habitaty czy skutery podwodne.