Kursy dla dzieci

Nurkowanie może stać się wspaniałą przygodą dla całej rodziny! Nauka nurkowania to nie tylko świetna zabawa pełna wyzwań dopasowanych do wieku uczestników kursów skierowanych do dzieci, ale też nauka odpowiedzialności i oswojenia się z wodą. Wszystko w kontrolowanych warunkach i pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów nurkowania. Zapraszamy na szkolenia dla dzieci!


Scuba Scout
Przygoda z nurkowaniem z akwalungiem także dla najmłodszych. W bezpiecznych warunkach i na płytkiej wodzie mali podopieczni uczą się zasad bezpiecznego nurkowania w parze, korzystania ze sprzętu powietrznego i komunikowania pod wodą.

Master Scout

Bardziej zaawansowany kurs nurkowania dla najmłodszych. Pod czujnym okiem instruktora młodzi kursanci wykonują specjalistyczne misje, których tematyka śmiało nawiązuje do kursów specjalizacji dla dorosłych. Dzieci uczą się między innymi nurkowania w nocy, rozpoznawania podwodnych zwierząt i udzielania pomocy.


Junior Open Water Diver

Kurs nurkowania dla początkujących, dedykowany dla młodszych uczestników. Obejmuje podstawy teoretyczne i praktyczne potrzebne do bezpiecznego nurkowania do 10 metrów.