Dry Suit Diver

Na pewno nie chcesz kończyć sezonu nurkowego tylko dlatego, że wraz z nadejściem jesiennych chłodów dni stały się krótsze, a temperatura znacznie spadła. Może miałbyś ochotę podziwiać niezwykłą grę świateł nurkując pod lodem, udać się na północ Europy by zanurkować na arktycznej rafie koralowej, komfortowo podziwiać wraki leżące w chłodnych wodach Bałtyku czy Morza Północnego lub nurkować wczesną wiosną, kiedy woda jest wciąż lodowato zimna i krystalicznie czysta. Suchy skafander umożliwi Ci to wszystko i jeszcze więcej, chroniąc przed zmarznięciem zarówno pod wodą, jak i na powierzchni w zimne i wietrze dni. Chociaż nie jest on skomplikowanym urządzeniem, wymaga przeszkolenia które umożliwi efektywne i bezpieczne korzystanie ze wszystkich jego możliwości. Po ukończeniu kursu będziesz korzystał ze skafandra jako źródła wyporu równie swobodnie, jak dotychczas z jacketu lub skrzydła.

Warunki wstępne:

stopień Open Water Diver

Przebieg kursu:

– zajęcia teoretyczne

– 4 nurkowania

– egzamin teoretyczny (test wyboru w formie on-line)

Cena:

1000 zł

obejmuje: udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych, podręcznik oraz certyfikat (wydawany po pozytywnym ukończeniu kursu)

nie obejmuje: wejściówek na nurkowiska, wypożyczenia brakującego sprzętu (w tym suchego skafandra), ładowania butli, dojazdów, noclegów, ubezpieczenia, wyżywienia